Kontakty

Agentura RTK international
Zubrnická 845/3
190 00 Praha 9

PR@agentura-rtk.cz
Mobil:  +420-604 78 63 47

Aktuální informace

6. Mezinárodní JOB veletrh lékařství a zdraví ve dnech 28.-29.11.2014

6. Mezinárodní JOB veletrh lékařství a zdraví se již blíží. Počet vystavovatelů bude opět rekordní. V rámci této akce, která se uskuteční v Praze ve dnech 28.-29.11.2014, se představí 31 německých TOP klinik a zdravotnických zařízení. Očekávaná účast během obou veletržních dnů je minimálně 800 odborných návštěvníků z řad lékařek a lékařů, studentů lékařských fakult a kvalifikovaného ošetřovatelského personálu napříč celým spektrem lékařských specializací. Díky takto vysokému počtu návštěvníků se pražské job veletrhy lékařství a zdraví řadí k nejúspěšnějším veletrhům svého druhu ve střední a východní Evropě. 26 nemocnic se této akce, pořádané renomovanou Agenturou RTK International, zúčastní již pošesté. Tato skutečnost názorně dokládá, že nabízená volná pracovní místa se daří obsazovat. Všechny doposud proběhlé ročníky se vyznačovaly mimořádně kvalitní úrovní zastoupených nemocnic a návštěvníků stejně jako vysokou seriózností. Většina odborných návštěvníků disponuje dobrými až velmi dobrými znalostmi němčiny na úrovni certifikátů B2 a C1.

Pro návštěvníky 6.Mezinárodního JOB veletrhu lékařství a zdraví je mimo jiné připravena i veletržní tombola. Výherci se mohou těšit na cestovní vouchery a věcné ceny (odborná literatura, dárkové koše apod.) v celkové hodnotě 5 000 euro.

Kontakt: Randolf T. Kunert, generální manažer 6. Mezinárodního JOB veletrhu lékařství a zdraví, e-mail: rtk@agentura-rtk.cz