Kontakty

Agentura RTK international
Zubrnická 845/3
190 00 Praha 9

PR@agentura-rtk.cz
Mobil:  +420-604 78 63 47

Cestování a turistika

IFA SCHÖNECK – archiv

Agentura RTK international obdržela nejlepší známku!

Za organizaci poznávacího víkendu v hotelu a rekreačním středisku IFA Schöneck obdržela agentura RTK international od společnosti ATIS z České republiky nejlepší známku. Celkem 37 cestovních kanceláří s více než 100 účastníky navštívilo ve dnech 23.-25.4.2010 uvedené rekreační zařízení.Všichni účastníci byli s přípravou poznávacího víkendu, který ze strany ředitele hotelu pana Thomase Jahna a jeho týmu byl již předem perfektně připraven, více než spokojeni. Tyto výsledky potvrdily také odpovědi v dotazníku, které zúčastněné cestovní kanceláře společnosti ATIS po návratu do Čech poskytly. Hotel a rekreační středisko ohodnotily cestovní kanceláře známkou 1.4, agentura RTK international obdržela známku 1. 

MISS ZLATÉHO MOKU ČR 2009 v IFA Schöneck

Ve dnech 24.-26.srpna 2009 se uskutečnila v hotelu a rekreačním středisku IFA SCHÖNECK www.ifa-ferienpark.de třídenní stáž 10 finalistek soutěže o pivní a chmelovou královnu MISS ZLATÉHO MOKU 2009, kterou pořádá agentura Gejzír, zastoupena panem ředitelem Mgr. Petrem Šimáčkem.  Finalistky zde nacvičovaly svá vystoupení pro závěrečný program finálového večera soutěže, který se bude konat 11.9.2009 v žateckém divadle. Ve volném čase mohly finalistky využít zázemí volnočasových aktivit, které IFA SCHÖNECK nabízí. Celou akci v IFA SCHÖNECK organizačně doprovázela a po celou dobu o finalistky pečovala pražská Agentura RTK international. "Nehnul se od nás na krok, všechno zařídil, splnil nám každé přání, každou potřebu, vše, co nám viděl na očích", pochválil režisér finálového večera Jiří Kopřiva pana Kunerta, obchodního ředitele Agentury RTK.  "To jsme udělali rádi, je to přece naše práce", komentoval chválu obchodní ředitel Agentury RTK.

SETKÁNÍ ČLENŮ ACK ČR V HOTELU A REKREAČNÍM STŘEDISKU IFA FERIENPARK SCHÖNECK/VOGTLAND

Agentura RTK international  Praha,  zastoupená Zlatou Staškovou a Randolfem T.Kunertem,  byla zvolena jako generální zástupce hotelu a rekreačního střediska IFA FERIENPARK Schöneck/Vogtland pro Českou republiku. Ve dnech 18.4.-20.4.2008 se zde konalo setkání členů Asociace cestovních kanceláří ČR pod vedením ACK ČR a ředitele hotelu IFA FERIENPARK Schöneck-Vogtland pana Thomase Jahna.