Kontakty

Agentura RTK international
Zubrnická 845/3
190 00 Praha 9

PR@agentura-rtk.cz
Mobil:  +420-604 78 63 47

Cestování a turistika

Aktuální turistické projekty

„Jakubská poutní cesta v Čechách“ – z Karlštejna do Příbramy 

Agentura RTK international  se opět zapojila do přípravy turistického eventu městyse Eschlkam/Bavrosko, který se koná ve dnech 11.-12.dubna 2015.

Všechny organizační práce byly již úspěšně dokončeny. 

50 km dlouhá Jakubská poutní cesta začíná u mocného hradu Karlštejn, sídla císaře Karla IV.  Dále pokračuje do města Dobříš, odkud dříve vedla „zlatá stezka“ do Bavorska. Turistická skupina bude nocovat v penzionu Nový rybník a druhý den bude pokračovat krásnou přírodou z Dobříše na Svatou horu v Příbrami. 

Vedoucí skupiny je pan Josef Altmann a Rudi Simeth. 

 

Plánování turistických projektů v roce 2015 ve spolupráci s městysem Eschlkam

Jako oficiální turistický partner 2015 městyse Eschlkam / Bavorsko je Agentura RTK international zodpovědná za organizace a hladký průběh dalších 3 turistických eventů v České republice, Maďarsku, Slovensku a v Německu. Tímto projevil vedoucí turistické centrály městyse Eschlakam pan Josef Altmann společně se starostou panem Josefem Kammermeierem Agentuře RTK international již pošesté důvěru s plánováním těchto cest v roce 2015. 

Poznat naše sousedy
4denní autobusový zájezd od 09. do 12. května 2013 do Brna a Bratislavy německé skupiny z obce Eschlkam
„ Perly jižní Moravy a Slovenska“

Brno je druhé největší město České republiky s ca. 380 000 obyvateli. Město je již od 17. století historickým centrem Moravy a městem vědy a univerzit. Bratislava je hlavním městem Slovenska a se svými 420 000 obyvateli největším městem na Slovensku. Sousedí s Rakouskem a Maďarskem a je tak jediné město na světě, které sousedí s více než jednou zemí. Je zde i další zajímavost, od dalšího hlavního města, a sice Vídně, je Bratislava vzdálena pouze 60 km – další jedinečnost v Evropě. Cestu německé skupiny z obce Eschlkam organizuje Josef Altmann, obec Eschlkam – turistická centrála a pražská Agentura RTK international.
 

Jako oficiální partner pro turismus 2012 obce Eschlkam / Bavorsko je Agentura RTK international zodpovědná za další dva turistické projekty v České republice.

Dne 17.a 18.května na téma: „Historické události od roku 1989 na Německém velvyslanectví v Praze, KDYŽ SE ZMĚNIL SVĚT“ a  dne 9.a 7.července 2012 se uskuteční cesta německé skupiny do Mariánských a Karlových lázní s mezi zastávkou v hotelu a rekreačním středisku IFA Schöneck, Vogtland.

Agentura RTK international pracuje již 4 roky s vedoucím turistického oddělení obce Eschlkamm panem Josefem Altmannem, stejně jako se starostou obce panem Josefem Kammermeierem.