Kontakty

Agentura RTK international
Zubrnická 845/3
190 00 Praha 9

PR@agentura-rtk.cz
Mobil:  +420-604 78 63 47

Job Days lékařství a zdraví

Minulé ročníky

11.Mezinárodní job days lékařství a zdraví v Bratislavě 2022

Ve dnech 6.-7.5. se v Bratislavě uskutečnily 11. Mezinárodní job days lékařství a zdraví za účasti nemocnic a zdravotnických zařízení z Rakouska, Německa, Slovenska a České republiky. Naše srdečné poděkování míří všem vystavovatelům a 237 odborným návštěvníkům, kteří se na akci přišli podívat! Přípravy na 13. Mezinárodní job days lékařství a zdraví, 7. Mezinárodní job days pro zdravotnický a pečovatelský personál a 1. Mezinárodní job days pro ergoterapeuty a psychoterapeuty jsou již v plném proudu. Všechny akce se konají „pod jednou střechou“.    

12.Mezinárodní Job Days lékařství a zdraví v Praze, 12.-13.11.2021

Ve dnech 12.-13.11. proběhly v Praze 12. Mezinárodní job days lékařství a zdraví, kterých se jako vystavovatelé zúčastnily přední nemocnice a zdravotnická zařízení ze Švýcarska, Rakouska, Německa, Slovenska a České republiky. Pod stejnou střechou se ve stejném termínu rovněž konaly 6. Mezinárodní job days pro zdravotnický a pečovatelský personál. Náš upřímný dík patří všem vystavovatelům, kteří do Prahy dorazili i přes nepříznivou pandemickou situaci v České republice! Další ročník, tedy již 13. Mezinárodní job days lékařství a zdraví, se uskuteční v termínu 11.-12.11.2022. Plány dalších akcí pro nadcházející rok jsou již v plném proudu. V roce 2022 budeme rovněž v termínu 11.-12.11.2022 pořádat 7. Mezinárodní job days pro zdravotnický a pečovatelský personál. Na Slovensku byl pro 11. Mezinárodní job days lékařství a zdraví v Bratislavě stanoven termín 6.-7.5.2022.  
Děkujeme vystavovatelům za projevenou důvěru stejně jako velký počet rezervací výstavních míst na akcích v příštím roce 2022.  

9. Mezinárodních job days lekárstva a zdravia v Bratislavě 2020

Vážené dámy a vážení pánové,

vážení vystavovatelé,

pořadatel akce, Agentura RTK International, obdržela od vystavovatelů celou řadu pozitivních ohlasů. I přes napjatou situaci ohledně koronoviru akce proběhla k jejich plné spokojenosti. Na letošní job days ve dnech 6.-7.3.2020 se na své kariérní možnosti přišlo informovat 320 odborných návštěvníků z řad lékařek a lékařů stejně jako studentek a studentů lékařských fakult. Mezinárodní job days lékařství a zdraví se na Slovensku konají jednou ročně v březnu. Všichni vystavovatelé si rovněž pochvalovali nové místo konání, bratislavský hotel Blu Radisson Carlton, a skvělou organizaci a realizace akce ze strany pořádající Agentury RTK International. Díky vysoké spokojenosti účastníků se celá řada z nich rozhodla využít možnost rezervovat si výstavní plochu pro následující rok již a učinila tak již během závěrečného dne akce 7.3.2020. Kapacita příštího ročníku je tak již nyní ze 70 % rezervovaná.

  1. Mezinárodní job days lékařství a zdraví na Slovensku se uskuteční ve dnech 5.-6.3.2021.  

Zdroj: Mediální oddělení Agentury RTK International, email: media@agentura-rtk.cz

Rekordní počet návštěvníků na 8. Mezinárodních job days lékařství a zdraví!

8. Mezinárodní job days lékařství a zdraví, které se uskutečnily ve dnech 8.-9.2019 v Bratislavě, zaznamenaly rekordní počet návštěvníků, když se na akci dostavilo 514 odborných návštěvníků z řad lékařů, čerstvých absolventů a studentů lékařských fakult. Svou vysokou spokojenost s tímto výsledkem vyjádřilo všech 35 vystavujících TOP zdravotnických zařízení z Německa, Rakouska, Švýcarska, České republiky a Slovenska. Zájemci o práci se do Bratislavy sjeli jak ze Slovenska a České republiky, tak i Maďarska a Rakouska. Celou řadu nabízených pozic napříč všemi odbornostmi se podařilo obsadit již v průběhu akce. Příští 9. Mezinárodní job days lékařství a zdraví proběhnou opět v Bratislavě ve dnech 7.-8.3.2020. Pořadateli akce, renomované Agentuře RTK International, se díky letošnímu úspěchu podařilo vyplnit již 65 % výstavní kapacity v příštím roce. Mezinárodní job days lékařství a zdraví se díky svému unikátnímu konceptu a vynikající realizaci staly jednou z nejúspěšnějších náborových akcí lékařského a zdravotnického personálu.

7. Mezinárodní job days lekárstva a zdravia v Bratislavě ve dnech 9.-10.3.2018

Všech zúčastněných 27 nemocnic a zdravotních zařízení z Německa, Rakouska, Slovenska a České republiky mohlo po dvou velmi skvělých dnech konstatovat pozitivní výsledky. V Bratislavě byly všechny čtyři státy zastoupeny vůbec poprvé.

Na akci se přišlo podívat téměř 300 odborných návštěvníků z řad atestovaných a začínajících lékařek a lékařů stejně jako studentek a studentů lékařských fakult ze Slovenska a České republiky. Návštěvníci měli k dispozici nepřeberné množství seriózních informací z první ruky.

Mezinárodní job days se na Slovensku a v Praze konají vždy jednou ročně a díky svému konceptu se řadí mezi nejúspěšnější náborové akce lékařů a studentů lékařských fakult, kteří se mohou informovat na pracovní možnosti po ukončení studia. Přípravy na 8. Mezinárodní job days lékárstva a zdravia, které se uskuteční v Bratislavě ve dnech 8-9.3.2019, jsou již v plném proudu. Přípravy na 10. Mezinárodní job days lékařství a zdraví a 4. Mezinárodní job days pro zdravotní sestry a pečovatelský personál, které proběhnou pod jednou střechou v termínu 26.-27.10.2018, jsou již uzavřeny.       

Fotografie z JOB DAYS lekárstva a zdravia nalezente zde.

9.Mezinárodní job days lékařství a zdraví v Praze 2017

Úspěšná bilance Mezinárodních job days lékařství a zdraví ve dnech 20-21.10.2017 v Praze

 

Spokojené výrazy ve tvářích odborných návštěvníků, vystavovatelů a renomovaného pořadatele Agentury RTK International z Prahy jsou bilancí dvou výstavních dnů 20. a 21.10.2017. Více než 550 odborných návštěvníků z České republiky z řad lékařek a lékařů, čerstvých absolventů a studentů lékařských fakult a pečovatelských pracovníků se přišlo podívat na nabídku 34 zastoupených nemocnic a informovat se o svých kariérních možnostech v Německu, Rakousku a České republice. Na akci proběhla celá řada přímých pracovních pohovorů. Návštěvníci job days, které se uskutečnily v hotelu NH City Prague, přišli výborně připravení, a to i po jazykové stránce. Velký počet uchazečů o práci v zahraničí disponoval složenou zkouškou z německého jazyka na úrovni B2 a C1, která je předpokladem pro práci v Německu a Rakousku, nebo se ji právě chystal složit. Rovněž je zapotřebí poznamenat, že úroveň znalostí německého jazyka odborných návštěvníků se podstatně zvýšila, což zúčastněné nemocnice vyjádřily i ve svých písemných referencích zaslaných Agentuře RTK International. Ve srovnání s loňským ročníkem 2016 se na práci v zahraničí přišlo informovat více atestovaných lékařek a lékařů, jak opět dokládají reference zastoupených nemocnic. Díky vysoké míře spokojenosti vystavovatelů Agentura RTK International v poslední den akce 21.10.2017 opět obdržela vysoký počet závazných přihlášek pro účast na příštích 10. Mezinárodních job days lékařství a zdraví. Pro tuto akci již bylo rezervováno 75 % kapacity a dalším zájemcům tak zbývá jenom několik málo posledních míst. 10. Mezinárodní job days lékařství a zdraví a 4. Mezinárodní job days pro zdravotnický a pečovatelský personál se uskuteční v Praze ve dnech 25.-26.10.2018.

 

Fotografie z JOB DAYS lékařství a zdraví nalezente zde.

 

6.  Mezinárodní job days lékařství a zdraví v Bratislavě 2017

Spokojení vystavovatelé a nadšení odborní návštěvníci

Ve dnech 9.-10.3.2017 se v Bratislavě uskutečnily 6.  Mezinárodní job days lékařství a zdraví. Tuto akci navštívilo 354 odborných návštěvníků z řad lékařek a lékařů stejně jako čerstvých absolventů a studentů lékařských fakult. Ve srovnání s rokem 2016 se jedná o 26% nárůst počtu návštěvníků. Akci navštívilo více než 100 studentů lékařských fakult, kteří svá studia ukončí v roce 2017 a kteří mají zájem o práci v Německu a Rakousku. Vystavovatelé vyjádřili svou spokojenost s uplynulou akcí v neposlední řad i tím, že si ihned po skončení akce rezervovali svá místa i pro nadcházející ročník. 7.  Mezinárodní job days lékařství a zdraví se uskuteční ve dnech 9.-10.3.2018. Přípravy na tuto akci byly již zahájeny. Výše uvedená čísla a výsledky spolu s unikátním konceptem řadí Mezinárodní job days lékařství a zdraví mezi největší náborové akce lékařského personálu v Evropě.      

Fotografie z JOB DAYS LEKÁRSTVO A ZDRAVIE nalezente zde.

8. Mezinárodní Job Days lékařství a zdraví ve dnech 21.-22.10.2016 proběhly opět velmi úspěšně!

Akci navštívilo 540 odborných návštěvníků z řad atestovaných lékařek a lékařů, začínajících lékařů, čerstvých absolventů a studentů lékařských fakult a kvalifikovaných zdravotnických pracovníků. Ve stejném termínu se pod stejnou střechou zároveň uskutečnily 2. Mezinárodní Job Days pro zdravotnický a pečovatelský personál.

Po klidnějším dopoledne v pátek 21.10.2016 se prostory začaly po 12:00 hodině plnit odbornými návštěvníky. Zahraničním vystavovatelům, kterými bylo celkově 34 špičkových zdravotnických zařízení a klinik z Německa a Rakouska, a to včetně rakouských fakultních nemocnic, se na základě řady rozhovorů s návštěvníky podařilo obsadit první nabízené pozice vhodnými kandidáty již v pátek. Nepřekvapí tedy, že pořadatel akce, renomovaná pražská Agentura RTK International, si vysloužila poděkování mnoha vystavovatelů již za tento první úspěšný den, kdy se na job days přišlo podívat celkem 205 zájemců o práci v zahraničí. 

Výstavní prostory byly v sobotu 22.10. zaplněny velmi slušně již od rána až to pozdních odpoledních hodin, kdy do večera bylo evidováno dalších 335 odborných návštěvníků, kteří se přišli k zastoupeným nemocnicím a jejich vedení informovat na kariérní možnosti v Německu a Rakousku. Z pohledu vystavovatelů se jednalo o velmi úspěšné job days. Jasným důkazem je skutečnost, že naprostá většina zúčastněných nemocnic si ihned po ukončení akce v sobotu 22.10. rezervovala výstavní prostory i pro rok 2017. Obsazenost job days v roce 2017 je již nyní 95%. Pro vedení Agentury RTK International je velmi potěšující zprávou, že zdravotnická zařízení, která se letošní pražské akce zúčastnila poprvé, provedla závazné rezervace i na další rok. Termín příštích pražských Mezinárodních job days lékařství a zdraví byl

stanoven na 20.-21.10.2017. Agentura RTK International jako pořadatel akce obdržela i letos celou řadu velmi pozitivních písemných referencí od vedení zastoupených nemocnic a klinik. Tyto reference jsou zájemcům o účast v roce 2017 kdykoli k dispozici. Vedení Agentury RTK International si však neoddechne ani v následujících týdnech, neboť příští velká akce, 6. Mezinárodní Job Days v Bratislavě ve dnech 10.-11.3.2017, se již nezadržitelně blíží a jejich úspěšná příprava je aktuálně tou nejvyšší prioritou.                 

Fotografie z JOB DAYS lékařství a zdraví naleznete zde.

5.Mezinárodní JOB DAYS v Bratislavě od 11.do 12.2.2016 se zúčastnilo 261 odborných návštěvníků. 

Ve dnech 11.-12.3.2016 se v Bratislavě konaly 5.Mezinárodní JOB DAYS lekárstvo a zdravie. I v tomto roce mohl pořadatel na této akci uvítat 261 odborných návštěvníků. Celkově se JOB DAYS zúčastnilo 16 klinik a zdravotnických zařízení z Německa a Rakouska. Již nyní pořadatel připravuje další, v pořadí 6. ročník mezinárodních JOB DAYS lekárstvo a zdravie , které se v Bratislavě budou konat ve dnech 10.-11.3.2017.

Fotografie z JOB DAYS LEKÁRSTVO A ZDRAVIE nalezente zde. 
 
 

7.Mezinárodní JOB DAYS lékařství a zdraví v Praze 27.-28.11.2015

1.Mezinárodní JOB DAYS pro zdravotnický a pečovatelský personál v Praze 27.-28.11.2015

Velký úspěch německých a rakouských TOP nemocnic při náborů lékařů a zdravotních pracovníků v Praze v listopadu 2015

Vystavovatelé jsou s výsledky 7. Mezinárodních job days lékařství a zdraví a 1. Mezinárodních job days pro zdravotnický a pečovatelský personál, které se uskutečnily v Praze ve dnech 27.-28.11.2015, velmi spokojeni. Pořadatel akce, renomovaná Agentura RTK International, zaznamenala mnoho pochvalných reakcí a vynikajících referencí. Podle vyjádření zúčastněných nemocnic se jedná o nejlepší náborovou akci v oblasti lékařských a zdravotních pracovníků, která otevírá doposud netušené možnosti získávání nových zaměstnanců. Agentura RTK International obdržela celou řadu písemných referencí osvědčujících absolutní spokojenost s organizací akce. Akce se zúčastnilo více než 800 odborných návštěvníků z řad lékařů a zdravotních pracovníků, kteří se chtěli informovat na kariérní možnosti v Německu a Rakousku.

Již během prvního dne se podařilo obsadit celou řadu nabízených volných pracovních míst. Není tedy ničím překvapivým, že velká část zastoupených nemocnic si již na konci této akce rezervovala výstavní plochu i pro příští 8. Mezinárodní job days lékařství a zdraví a 2. Mezinárodní job days pro zdravotnický a pečovatelský personál, které se uskuteční ve dnech 21.-22.10.2016 v Praze. Pro zájemce z řad vystavovatelů zbývá už jen několik posledních míst.  

Fotografie z 7.JOB DAYS lékařství a zdraví a z 1. JOB DAYS pro zdravotnický a pečovatelský personál naleznete zde. 

4.Job Days lekárstvo a zdravie v Bratislavě 2015

4. Mezinárodní JOB Days lekárstvo a zdravie v Bratislavě byly velice úspěšné a to nejenom pro německé a rakouské kliniky, které se akce zúčastnili, ale i pro pořadatele, renomovanou Agenturu RTK international z Prahy. Možnost informovat se o své budoucí kariéře v Německu a Rakousku využilo 500 odborných návštěvníků z řad lékařek, lékařů a studentek a studentů lékařských fakult. 

Přes 60% zájemců disponovalo znalostmi německého jazyka na úrovni B2 a C1. I zde bylo znát, že slovenské lékařky a slovenští lékaři stále více zamýšlí v Německu a Rakousku pracovat a tento trend je stále stoupající. S ohledem na značný úspěch a skvělé reference od vystavovatelů, je pro vystavovatele již další, 5. ročník Job Days lekárstvo a zdravie, až na několik volných míst téměř obsazen. 

Děkujeme Vám všem za účast a budeme se na Vás těšit příští rok!

Další informace na e-mailových adresách: rtk@agentura-rtk.cz nebo pr@agentura-rtk.cz 

Fotografie z JOB DAYS LEKÁRSTVO A ZDRAVIE nalezente zde.

6.Mezinárodní JOB veletrh lékařství a zdraví v Praze 2014

6.Mezinárodní JOB veletrh lékařství a zdraví v Praze, který se konal ve dnech 28.-29.11.2014 předčil všechna očekávání. Veletrh celkem navštívilo 879 odborných návštěvníků z řad lékařek, lékařů, studentů lékařských fakult, pečovatelů a zdravotních sester. 31 německých vystavovatelů, kteří patří k německým TOP nemocnicím a klinikám, byli nadšeni nejenom celkovou organizací a průběhem veletrhu, ale zejména byli potěšeni stále se zlepšující jazykovou vybaveností zájemců o volná pracovní místa v Německu. Zájemci se dostavili již velice dobře připraveni a na vystavovatele se obraceli již s konkrétními otázkami. Tento JOB veletrh se řadí k nejúspěšnějším JOB veletrhům tohoto druhu v oblasti recruitingu lékařů a zdravotnického personálu. Na další, již 7.ročník JOB veletrhu lékařství, který se bude konat ve dnech 27.-28.11.2015,  se již nyní přihlásilo 27 nemocnic a klinik.

Kontakt: Randolf T.Kunert, rtk@agentura-rtk.cz 

3. Job Days lekárstvo a zdravie v Bratislavě 2014

Na 3. Job Days lekárstvo a zdravie ve dnech 28. -29. 3. 2014 v Bratislavě se dostavilo 412 odborných návštěvníků. Vystavovatelé a návštěvníci byli velice spokojeni. V pátek, dne 28. 3. jsme na veletrhu také mohli přivítat 140 studentů lékařských fakult z 5.a 6.ročníků. Počet návštěvníků na 3. Job Days lekárstvo a zdravie v Bratislavě opět dokazuje, že job veleletrhy lékařství a zdraví, které každoročně v Praze a v Bratislavě organizuje renomovaná Agentura RTK international patří k těm předním v této oblasti. 4.ročník Job Days lekárstvo a zdravie v Bratislavě se bude konat ve dnech 28. -29. 3. 2015 a přípravy již běží na plné obrátky. 

5. Mezinárodní JOB veletrh a lékařství byl velice úspěšný!

30 spokojených TOP klinik, které na veletrhu vystavovaly, stejně jako tak spokojení návštěvníci na velice vydařeném veletrhu.

Celkem 798 odborníků navštívilo 5. Mezinárodní JOB veletrh lékařství a zdraví v Praze. Účast na veletrhu potvrzuje, že se jedná o jeden z předních Job veletrhů s touto tématikou v České republice. 

Veletrh navštívilo 798 lékařek a lékařů, posíleni o studenty Lékařských fakult, diplomovaný zdravotnický personál a pečovatele. 

6.Mezinárdní JOB veletrh lékařství a zdraví se bude opět konat v Praze, ve dnech 28. -29. 11. 2014. Již nyní je veletrh ze značné části obsazen. Další nové TOP kliniky se na plánovaném veletrhu v roce 2014 budou prezentovat zcela poprvé. 

Kontakt: Randolf T. Kunert, generální manažer veletrhu, rtk@agentura-rtk.cz 

2. Mezinárodní JOB Days Lékařství a zdraví v Bratislavě skončily velkým úspěchem!

Do bratislavského Austria Trend Hotelu se ve dnech 15.-16.3.2013 přišlo podívat 659 odborných návštěvníků – lékařek a lékařů, absolventů lékařských fakult a kvalifikovaného pečovatelského personálu – aby se informovali o pracovních možnostech v Německu u 20 zastoupených nemocnic i za přítomnosti jejich vedoucích pracovníků. 70 % návštěvníků se mohlo prokázat velmi dobrými znalostmi německého jazyka. Při změně pracovního místa do zahraničí je u slovenských lékařek a lékařů první volbou Německo!     

Z ankety provedené mezi 125 návštěvníky vyplynulo, že v případě odpovídající nabídky by byli ochotni se za prací přestěhovat do jakékoli spolkové země. 

Svou vysokou spokojenost s průběhem akce vyjadřovali i vystavovatelé. Během obou veletržních dnů se nemocnicím podařilo obsadit velký počet nabízených pracovních pozic. Na základě tohoto výsledku se pořadatel akce, renomovaná Agentura RTK International, mohla závěrem veletrhu pochlubit obsazeností 85 % pro příští 3. Mezinárodní Job Days, které se uskuteční v Bratislavě ve dnech 28.-29.3.2014.  

Vycházíme z toho, že poslední volná místa pro zájemce o vlastní zastoupení na 3. Mezinárodních JOB DAYS Lékařství a zdraví, které proběhnou v Bratislavě ve dnech 28.-29.3.2014, budou zaplněna do konce března 2013.  

Fotografie z 2.JOB DAYS LEKÁRSTVA A ZDRAVIA  v Bratislavě nalezenete zde.

4. Mezinárodní JOB veletrh Lékařství a zdraví předčil veškerá očekávání.

Cestu na 4. Mezinárodní job veletrh Lékařství a zdraví v Praze ve dnech 9.-10. listopadu 2012 si našlo celkově 1 530 odborných návštěvníků. Vystavovatelé a pořadatel veletrhu Agentura RTK International byli s průběhem akce maximální spokojení. Návštěvníci si mohli vybírat z nabídky 450 volných pracovních míst. „S celkovým výsledkem job veletrhu jsme velmi spokojeni a stejně tak nás těší, že počet návštěvníků byl takto vysoký již počtvrté v řadě. Na tato čísla jsme velmi hrdí. Jsou důkazem, že realizace našeho konceptu v této podobě je tou správnou cestou a že pečlivá příprava se vyplatila. Tato akce se díky svému konceptu řadí k předním veletrhům jak v České republice, tak i na Slovensku,“ vyjádřil se obchodní ředitel Agentury RTK International a generální manažer job veletrhů Lékařství a zdraví Randolf T.Kunert. Ve Slovenské republice se 2. Mezinárodní Job Days uskuteční v termínu 15.-16.3.2013.  

5. Mezinárodní job veletrh Lékařství a zdraví v Praze je naplánován na 22.-23.11.2013 a již nyní je z 90% obsazen.  

Mezinárodní JOB DAYS LEKÁRSTVA A ZDRAVIA ve dnech 16.-17.3.2012 v Bratislavě

Dvacet špičkových nemocnic z Německa dorazilo do Bratislavy ve dnech 16.-17.3.2012, aby se přímo na místě mohly představit slovenským lékařkám, lékařům, studentům lékařských fakult a pečovatelskému personálu a prezentovat se jako atraktivní zaměstnavatel. O pracovních podmínkách v Německu se návštěvníci veletrhu mohli informovat přímo u slovenských a českých lékařů, kteří v Německu v současnosti již pracují. 

Propagovat své nemocnice do Bratislavy dorazili přímo členové vedení nemocnic a personální vedoucí spolu s vrchními a vedoucími lékaři.  „Naším největším kapitálem jsou spokojení zaměstnanci. Jedině tehdy může být úspěšná i celá nemocnice,“ říkají představitelé německých nemocnic, které se v Bratislavě představily. „Návštěvníkům veletrhu chceme poskytnout závazné odpovědi, a právě proto budeme naše kliniky zastupovat osobně.“   


Pořadatel bratislavských JOB DAYS LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVÍ, renomovaná Agentura RTK International, se může pochlubit již třemi úspěšně realizovanými akcemi v Praze. Tyto pracovní burzy navštívilo více než 7 000 návštěvníků.


Na JOB DAYS LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVÍ se zájem zahraničních klinik týkal jak začínajících lékařů, tak i lékařů s praxí všech běžných specializací. Zájemcům o pracovní místo v Německu jsou dále poskytnuty navazující služby, jako například podpora při hledání ubytování, asistence pro vyřízení pobytu ostatních členů rodiny, poskytnutí dalšího vzdělávání a mnohé jiné. 

 

Veletrhu se zúčastnilo přes 1000 odborných návštěvníků. Lékaři, absolventi a studenti lékařských fakult, stejně jako tak zdravotní sestry a ošetřovatelé se přišli na veletrh informovat o nabídce vystavujících nemocnic, někteří z nich se i pro kariéru v Německu na veletrhu i přímo rozhodli. Bylo vedeno velké množství přímých pohovorů. Většina zájemců na JOB DAYS LEKÁRSTVA A ZDRAVIA přišli již dobře připravení a vybavení potřebnými dokumenty. Zájemcům nechyběla ani jazyková vybavenost, která je pro úspěšný start v Německu vyžadována – mnozí již složili zkoušky z německého jazyka na úrovni B2, další měli před zkouškou. Velké množství odborníků z řad lékařů a zdravotnického personálu si na veletrhu ve dnech 16.-17.3.2012 svého budoucího zaměstnavatele již úspěšně našli a svou kariéru v Německu začínají již během příštích měsíců. Další zájemci, které nabídka německých nemocnic zaujala, se nejdříve rozhodla pro uskutečnění praxe. Další zájemce o pracovní místo v Německu kliniky a nemocnice vyhodnocují.

 

„Odpočívat v žádném případě nebudeme, nýbrž již nyní začínáme s plánováním dalšího ročníku JOB DAYS LEKÁRSTAVA A ZDRAVIA 2013, které se opět budou konat v Bratislavě, v měsíci březnu“: sdělil generální manažer veletrhu, pan Randolf T.Kunert z Agentury RTK international.

 

Fotografie z JOB DAYS LEKÁRSTVA A ZDRAVIA  v Bratislavě nalezenete zde.

 

140 volných pracovních míst na 3. Mezinárodním JOB veletrhu lékařství a zdraví v Praze 25. – 26. 11. 2011

3. Mezinárodní Job veletrh lékařství a zdraví pořadatele Agentury RTK international nabídl ve dnech 25. – 26. 11. 2011 lékařkám, lékařům, studentům lékařských fakult a pečovatelskému personálu možnost se osobně a bez komplikací u top klinik z Německa informovat o pracovních nabídkách.

Během obou veletržních dnů byla návštěvníkům k dispozici celá řada českých lékařů již v Německu působících nebo těch, kteří na minulých veletrzích pracovní místo v Německu získali, stejně jako expertů z oblasti personalistiky, kteří návštěvníkům rádi a osobně na stáncích vystavovatelů zodpoví všechny dotazy.

Návštěvníkům byla nabídnuta jedinečná možnost zjistit všechny potřebné informace o případném startu lékařské kariéry v německých klinikách.

Job veletrh lékařství a zdraví zájemcům nabídl pravé kariérní příležitosti! Odbornému publiku se zde naskytla jedinečná šance vést rozhovory přímo s potencionálními budoucími zaměstnavateli. Již na minulých veletrzích se vystavovatelé mohli vykázat úspěšnou bilancí. Na proběhnuté veletrhy v roce 2010 a v květnu 2011 přišlo celkem více než 7000 odborných návštěvníků. 

Na veletrhu, který se konal od 25. do 26. listopadu 2011 v Praze, se návštěvníkům naskytla možnost učinit důležité kroky v jejich budoucí kariéře. Kliniky z Německa pro lékaře doslova vyložili „červený koberec“. „Žádné přání nezůstalo nesplněno, to jsou naše zkušenosti“: řekl generální manažer Mezinárodního Job veletrhu lékařství a zdraví, Randolf T. Kunert.

Mimo bohatého rámcového programu bylo připraveno slosování o atraktivní ceny, které proběhlo během obou veletržních dnů vždy v 16 hodin. Ceny zahrnovaly například zájezd do rekreačního střediska IFA Schöneck, vysoce kvalitní odbornou lékařskou literaturu, finanční podporu pro návštěvu jazykového kurzu za účelem dosažení zkoušky z německého jazyka na úrovni B2 a mnohé další.

Fotografie z 3.Mezinárodního JOB veletrhu lékařství a zdraví naleznete zde.

 

2. Mezinárodní Job veletrh lékařství a zdraví splnil všechna očekávání – spokojenost byla viditelná jak u vystavovatelů, tak u pořadatele.

Rekordní návštěvnost 5500 návštěvníků, jak tomu bylo v roce 2010, nebylo možné sice zopakovat, ale i přesto se veletrhu lékařství a zdraví v Kongresovém centru U Hájků zúčastnilo 1250 lékařů, lékařek, zdravotních sester a odborných pracovníků ze zdravotnictví. Zájemci, kteří na veletrh během těchto dvou dnů přišli, byli ve srovnání s prvním ročníkem již důkladně připraveni a s odchodem do zahraničí počítali. 

Většina z nich se již mohla prokázat i aktivní znalostí německého jazyka. Tuto skutečnost ocenilo i všech 49 vystavovatelů, kteří i přes nižší návštěvnost ve srovnání s rokem 2010 z Prahy odjížděli spokojeni. Viditelná byla cílená a vyšší úroveň uchazečů, která se oproti roku 2010 zejména lišila v tom, že zájemci měli o vypsaná volná místa okamžitý zájem. V roce 2010 se veletrhu zúčastnilo velké množství studentů, kteří situaci v německém zdravotnictví spíše pouze mapovali.

Fotografie z 2.Mezinárodního veletrhu lékařství a zdraví naleznete zde.

 

1.Mezinárodní job veletrh lékařství a zdraví v Praze předčil všechna očekávání.

Ve dnech 29. – 30. 10. 2010 proběhl ve Slovanském domě první ročník Mezinárodního job veletrhu lékařství a zdraví, jehož pořadatelem je Agentura RTK international.  Na veletrhu se prezentovalo 31 německých a 1 rakouská klinika. Připraven byl bohatý doprovodný program, obrovský zájem zaznamenaly zejména jednotlivé přednášky zástupců prezentujících se klinik a lékařů. Návštěvníci se informovali o podmínkách práce v zahraničí a na jednotlivých přednáškách lékaři živě diskutovali. Návštěvnost předčila veškerá očekávání. Již přibližně po 4 hodinách, v  den zahájení veletrhu, se kliniky potýkaly s nedostatkem formulářů a propagačních materiálů. Během obou dnů veletrh navštívilo více než 5000 lékařů a zdravotních sester, a to ze všech koutů České republiky. Výjimkou nebyli zájemci ze Slovenska nebo lékaři jiných národností pracujících v ČR. Mezinárodní job veletrh lékařství a zdraví v Praze se tak stal jedním z nejvíce navštívených job veletrhů ve Východní Evropě“, říká generální manažer veletrhu Randolf T. Kunert.  Největší zájem byl o ortopédy, internisty, gynekology, anesteziology, lékaře ORL , zdravotní sestry a pečovatelský personál. Zájemci se přímo na veletrhu mohli u zodpovědných zástupců jednotlivých zdravotnických zařízení informovat o vypsaných volných pozicích a podmínkách. Zájem byl tak veliký, že se u jednotlivých stánků tvořily dlouhé fronty. Každá klinika nabídla zhruba 3 volná místa. Na každé volné místo se z řad českého zdravotnického personálu přihlásilo cca 50 zájemců. Kliniky a zdravotnická zařízení sbíraly kontakty a zájemci budou vyrozuměni. Některé kliniky v případě uzavření kontraktu nabízely aktivní doučovací kurzy němčiny, hrazené zdravotnickým zařízením, další požadovaly aktivnější znalost německého jazyka. Zástupci zdravotnických zařízení byli s organizací a návštěvností veletrhu více než spokojeni. Bravurním způsobem se zde podařilo spojit nabídku s poptávkou.

Fotografie z 1.Mezinárodního JOB veletrhu lékařství a zdraví naleznete zde.