Kontakty

Agentura RTK international
Zubrnická 845/3
190 00 Praha 9

PR@agentura-rtk.cz
Mobil:  +420-604 78 63 47

Job Days lékařství a zdraví

Reference

Vážení obchodní přátelé,
během 6ti let konání Mezinárodních lékařských veletrhů nám vystavovatelé zaslali velké množství referencí, z nichž bychom Vám rádi několik představili.

Vaše Agentura RTK International

 

  •  Kliniken des Landkreises Neumarkt i.d.OPf.

Kliniky okresu Neumarkt i.d.OPf./Německo potřebují pro svou práci a další rozvoj spolehlivé partnery.
Od roku 2011 se účastníme JOB veletrhů v Praze a JOB veletrhů v Bratislavě, které jsou pořádané Agenturou RTK international. 
Během naší společné a úspěšné spolupráce jsem se mohli zcela a plně spolehnout na kompetenci, spolehlivost a organizační schopnosti firmy Agentura RTK international. Obzvláště bychom chtěli poukázat na flexibilitu organizátora a jeho angažovanost v oblasti služeb, které vedou vždy k velkému úspěchu veletrhu – dík patří i celému týmu Agentury RTK international.
Naše společnost firmu Agentura RTK international v každém případě a v každém ohledu vřele doporučuje.
Agentura se vyznačuje zejména skrze: spolehlivost, flexibilitu, organizační schopnosti, péčí o klienta a reakcí vždy ve správném okamžiku.
Touto cestou Agentuře RTK international děkujeme za vynikající partnerství a spoléháme se i nadále na úspěšnou spolupráci.
Berhane Abraham
Vedoucí personální oddělení a infrastruktury
Člen představenstva

  • Fachkrankenhaus für Psychiatrie und Neurologie Hildburghausen

Odborná nemocnice zaměřená na psychiatrii a neurologii Hildburghausen srdečně touto cestou děkuje Agentuře RTK international a celému jejímu týmu za úspěšný veletrh Lékařství a zdraví v Praze 2013. Opět jsme mohli zažít dva perfektně zorganizované dny veletrhu, na kterém se nám podařilo oslovit velké množství odborníků a studentů, kteří disponovali nejenom patřičnými vědomostmi, ale i znalostmi německého jazyka na úrovni C1.  Jsme přesvědčeni, že i v roce 2014 bude veletrh úspěšný a již nyní se těšíme na naši opětovnou účast.
Dr. med. Sebastian Karpf
MUDr. Štěpán Sulek
Andrea Hourle
Vedení personálního oddělení
Fachkrankenhaus für Psychiatrie
und Neurologie Hildburghausen GmbH

  •  Paracelsus Kliniken a MVZ

Děkujeme Agentuře RTK international za skvělou organizaci a průběh prvních JOB DAYS v Bratislavě. Pouze díky vaší šikovnosti, znalostí a přesvědčivé organizace se celá akce stala i pro naší kliniku velice úspěšnou.
Velká účast na veletrhu také dokazuje perfekcionismus Agentury RTK. Paracelsus Kliniken a MVZ mohou plně spokojeni zpracovávat získané kontakty a přejeme si, aby se naše kliniky i v budoucnosti mohly prezentovat na těchto vydařených veletrzích.
H. Daniel
Vedoucí personálního oddělení
hansi.daniel@pk-mx.de

  • Klinikum Passau

"Agentura RTK international velice rychle dokázala již vyzkoušený koncept pražského JOB veletrhu uskutečnit i v Bratislavě a získala také zájem odborného publika, lékařek a lékařů. Já sám jsem na veletrhu vedl nespočet zajímavých rozhovorů a podařilo se mi získat velké množství kontaktů. Naše očekávání se naplnila a naše klinika byla velice spokojena. Zcela jistě a  velice rádi se zúčastníme i dalších ročníků těchto veletrhů.“
Werner Fürst
Klinikum Passau