Kontakty

Agentura RTK international
Zubrnická 845/3
190 00 Praha 9

PR@agentura-rtk.cz
Mobil:  +420-604 78 63 47

Job Days lékařství a zdraví

Tiskové zprávy

TZ-14.8.2018

10. Mezinárodní job days lékařství a zdraví v Praze ve dnech 26.-27.10.2018
Očekává se nový rekordní počet špičkových vystavovatelů

10. Mezinárodní job days lékařství a zdraví se již blíží. Pořadateli akce, renomované Agentuře RTK International z Prahy, se opět podařilo získat jako vystavovatele ta nejlepší zdravotnická zařízení z Německa, Rakouska a České republiky. V letošním roce se očekává rekordní účast 35 nemocnic a klinik, které se vždy řadí k těm nejlepším poskytovatelům zdravotnických služeb ve své kategorii. Do Prahy rovněž přijede vrcholový management zastoupených nemocnic, ředitelé, hlavní a vrchní lékaři, vedoucí personálních oddělení, stejně jako české lékařky a čeští lékaři, kteří v zahraničí již pracují a o své zkušenosti se s návštěvníky rádi podělí. Díky svému jedinečnému konceptu, vysoké kvalitě provedení a téměř 200 zastoupenými vedoucími pracovníky se tyto job days řadí k nejlepším náborovým akcím zdravotnického personálu v Evropě. Zlata Stašková a Randolf T. Kunert, kteří se o obchodní vedení renomované Agentury RTK International starají již od jejího založení, vyjádřili svou spokojenost s tím, že se jim do Prahy každoročně daří přilákat nové vystavovatele, tak aby návštěvníci job days měli neustálý přehled o nových perspektivách profesní kariéry. Díky tomu, že návštěvníci se mohou ptát na vše, co je o práci u jednotlivých nemocnic zajímá, přímo u členů vedení a odpovědných osob, nezůstanou žádné otázky nezodpovězeny. Zastoupená zařízení si pro zájemce o práci z řad zdravotnického personálu nachystala „červený koberec“. České lékařky a čeští lékaři se mohou těšit na TOP pracovní nabídky včetně celé řady benefitů. Rovněž i zastoupená česká zařízení vyjádřila svou vysokou spokojenost, což potvrzuje jejich opakovaná účast. V rámci doprovodného programu se uskuteční velká tombola o hodnotné ceny. Výherci se mohou těšit například na odbornou literaturu, exkluzivní pobytové vouchery do rekreačního a hotelového střediska IFA Hotel &Ferienpark Schöneck v Sasku (www.ifa-schoeneck-hotel.com) a další věcné ceny. Akce se koná v hotelu NH Prague City na adrese Mozartova 261/1, 150 00 Praha 5. Otevírací doba je v pátek 26.10.2018 od 10.30 do 18.00 hodin, v sobotu 27.10.2018 od 10.00 do 16.00 hodin. Vstup je zdarma!

Job Days lekárstvo a zdravie 2014 

Již pět let v Praze a tři roky v Bratislavě patří JOB veletrhy lékařství a zdraví a JOB DAYS lekárstvo a zdravie renomovaného pořadatele Agentura RTK international k absolutním TOP akcím z oblasti zdravotnictví.

Nejlepší zdravotnická zařízení a nemocnice z Německa se těchto akcí v Praze a v Bratislavě pravidelně účastní a již na veletrhu se vystavovatelům daří obsadit vypsaná volná místa. 

Až 25 TOP zdravotnických zařízení a klinik z Německa již pošesté přijedou do Prahy a potřetí do Bratislavy. Přes 800 odborných návštěvníků z řad lékařů, zdravotnických sester, studentů Lékařských fakult a pečovatelů se o tyto jednotlivé veletrhy zajímají a přejí si pracovat v Německu. Znalosti německého jazyka jsou dle sdělení vystavovatelů na vysoké úrovni a uchazeči o pracovní místo v Německu se na veletrh dostavují plně vybaveni a připraveni. Zdravotnická zařízení z Německa na této akci našla již řadu odborných pracovníků a uzavřela s nimi pracovní kontrakty. JOB veletrh lékařství a zdraví v Praze stejně jako JOB DAYS lekárstvo a zdravie v Bratislavě patří k předním a nejvíce navštěvovaným veletrhům tohoto druhu. Aktuální 3.JOB DAYS v Bratislavě se konají ve dnech 28.-29.3.2014 a  v pořadí již šestý JOB veletrh lékařství a zdraví v Praze se koná ve dnech 28.-29.11.2014. 

www.agentura-rtk.cz 

Tisková konference u příležitosti konání 2. Mezinárodních JOB DAYS lekárstva a zdravia v Bratislavě 2013

2. Mezinárodní JOB DAYS lekárstva a zdravia v Bratislavě se staly také mediálně sledovanou akcí. Redaktoři největších slovenských novin se v Austria Trend Hotelu zúčastnili tiskové konference. Veletrh navštívili známé slovenské televizní stanice a o průběhu veletrhu ve slovenských televizích proběhly četné televizní relace – a to v těch nejlepších časech. 

4. Mezinárodní JOB veletrh Lékařství a zdraví v Praze se uskuteční ve dnech 9. a 10.11.2012

Českým lékařům a ošetřovatelskému personálu se v Praze představí 27 špičkových nemocnic z Německa. 

Čtvrtý ročník mezinárodního Job veletrhu Lékařství a zdraví se blíží. „Všechny přípravy na tuto akci, která se poprvé uskuteční v pražském hotelu Mövenpick (Mozartova 261) ve dnech 9. a 10.11.2012, jsou již uzavřené a s radostí očekáváme zahájení již čtvrtého JOB veletrhu, který zajisté dokáže navázat na úspěchy akce z let minulých. Všechny zúčastněné nemocnice se v Německu řadí ke špičkovým zdravotnickým zařízením. Do Prahy přijede celá řada nových nemocnic, které se v České republice představí vůbec poprvé,“ sdělil generální manažer Job veletrhu Lékařství a zdraví Randolf T. Kunert.    

Pro návštěvníky z řad odborné veřejnosti je nachystána celá řada překvapení, jako např. stánek s různými kulinářskými specialitami a delikatesami. Velmi nás těší, že akce se zúčastní jak vedení německých nemocnic, tak i čeští lékaři, kteří v Německu již v současnosti pracují. Návštěvníci se tak na případnou změnu pracovního místa budou moci informovat přímo u osob s rozhodujícími pravomocemi a svých potenciálních budoucích kolegů. Stejně jako v letech minulých se i letos uskuteční oblíbené slosování o hodnotné ceny.    

Vstup na akci je pro návštěvníky zdarma, bez registrace.  

Místo konání:

 

Hotel Mövenpick, Mozartova 261, Praha 5 – Smichov (stanice Metra B „Anděl“, nedaleko obchodního centra Anděl)

Návštěvní doba:  

Pátek  9.11.2012, od10:00-18: hod.

Sobota 10.11.2012, od 10:00-17:00 hod. 

Kontakt: 

Randolf T.Kunert, generální manažer veletrhu, Agentura RTK international, rtk@agentura-rtk.cz, tel. 604 78 63 47

Úspěšná bilance Mezinárodních JOB DAYS LEKÁRSTVA A ZDRAVIA  16.-17.3.2012 v Bratislavě

Praha, dne 21.3.2012 – spokojení návštěvníci, spokojení vystavovatelé a spokojení pořadatelé – to je facit po skončení JOB DAYS LEKÁRSTVA A ZDRAVIA, které se  tento víkend konaly v Bratislavě. Jednalo se o první veletrh tohoto druhu na Slovensku, pořadatelem byla renomovaná Agentura RTK international, se sídlem v Praze. Veletrhu se zúčastnilo přes 1000 odborných návštěvníků. Lékaři, absolventi a studenti lékařských fakult, stejně jako tak zdravotní sestry a ošetřovatelé se přišli na veletrh informovat o nabídce vystavujících nemocnic, někteří z nich se i pro kariéru v Německu na veletrhu i přímo rozhodli. Bylo vedeno velké množství přímých pohovorů. Většina zájemců na JOB DAYS LEKÁRSTVA A ZDRAVIA přišli již dobře připravení a vybavení potřebnými dokumenty. Zájemcům nechyběla ani jazyková vybavenost, která je pro úspěšný start v Německu vyžadována – mnozí již složili zkoušky z německého jazyka na úrovni B2, další měli před zkouškou. Velké množství odborníků z řad lékařů a zdravotnického personálu si na veletrhu ve dnech 16.-17.3.2012 svého budoucího zaměstnavatele již úspěšně našli a svou kariéru v Německu začínají již během příštích měsíců. Další zájemci, které nabídka německých nemocnic zaujala, se nejdříve rozhodla pro uskutečnění praxe. Další zájemce o pracovní místo v Německu kliniky a nemocnice vyhodnocují. „Odpočívat v žádném případě nebudeme, nýbrž již nyní začínáme s plánováním dalšího ročníku JOB DAYS LEKÁRSTAVA A ZDRAVIA 2013, které se opět budou konat v Bratislavě, v měsíci březnu“: sdělil generální manažer veletrhu, pan Randolf T.Kunert z Agentury RTK international.
 

JOB DAYS LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVÍ v Bratislavě ve dnech 16.-17.3.2012 – do Bratislavy dorazí 20 špičkových nemocnic z Německa.

Praha, dne 3.2.2012 –Mezinárodní JOB DAYS LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVÍ se uskuteční v Bratislavě ve dnech 16.-17.3.2012.

Do Bratislavy se poprvé v historii přijede představit 20 špičkových nemocnic z Německa, aby se mohly slovenským lékařkám a lékařům, studentům lékařských fakult, zdravotním sestrám a ostatním kvalifikovaným zaměstnancům ve zdravotnictví prezentovat jako atraktivní zaměstnavatel. 

Slovenští pracovníci ve zdravotnictví jsou v Německu velmi vážení. I z tohoto důvodu se na bratislavské JOB DAYS LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVÍ, které se uskuteční 16.-17.3.2012 v hotelu Austria Trend Hotel, společně s personálními vedoucími dostaví i osobně ředitelé nemocnic a vedoucí lékaři. Návštěvníci tak budou mít možnost získat veškeré potřebné informace přímo u odpovědných osob. Na dotazy lékařů a studentů lékařských fakult budou rovněž odpovídat i slovenští a čeští lékaři, kteří v Německu již v současnosti pracují. Zdůrazňujeme, že slovenští lékaři a slovenské lékařky se v Německu těší vynikající pověsti. V rámci těchto JOB DAYS LÉŘASTVÍ A ZDRAVÍ bude lékařům a ošetřovatelskému personálu nabízeno celkově 450 volných míst.         

Bratislavské JOB DAYS LÉŘASTVÍ A ZDRAVÍ jsou vynikající a seriózní příležitostí pro nastartování zahraniční kariéry. Na Slovensku neexistuje žádná obdobná akce, kde by se slovenští lékaři, studenti lékařských fakult a ošetřovatelský personál mohli osobně seznámit s 20 špičkovými německými nemocnicemi a informovat se na pracovní podmínky v Německu přímo u vedení nemocnic a zároveň i slovenských a českých lékařů, kteří v Německu již pracují.

Rozhovory se zástupci nemocnic probíhají ve vší diskrétnosti. Žádné otázky nezůstanou bez odpovědi.

V souladu s konceptem pořadatele, renomované Agentury RTK International, nebudou na bratislavských JOB DAYS LÉŘASTVÍ A ZDRAVÍ zastoupeny žádné personální agentury a headhunteři.     

Pokud by se slovenští lékaři, studenti lékařských fakult nebo ostatní kvalifikovaní pracovníci ve zdravotnictví rozhodli změnit své působiště a jít pracovat do některé ze zastoupených německých nemocnic, bude jim poskytnuta veškerá možná podpora. To se týká zejména asistence při stěhování, hledání bydlení a pozdějšího příjezdu ostatních rodinných příslušníků.

Tato akce se v České republice s velkým úspěchem uskutečnila již třikrát. Z celkového počtu více než 7 000 odborných návštěvníků z řad praktikujících lékařů, absolventů lékařských fakult a ošetřovatelského personálu jich v Německu dnes pracují stovky.

Během pražských JOB DAYS, které se uskutečnily v listopadu 2011 a které navštívilo více než 1000 odborných návštěvníků, se během obou dnů podařilo obsadit všech 200 volných pracovních míst.

Renomovaná Agentura RTK International s potěšením oznamuje, že tyto JOB DAYS budou poprvé realizovány i v Bratislavě, a to ve dnech 16.-17.3. v hotelu Austria Trend Hotel.
Vstup na akci je zdarma bez nutnosti jakékoli registrace. JOB DAYS otevírají své brány po oba dny 16.-17.3. vždy v 10:00 hod.

Datum a místo konání:
16.-17.3.2012, Bratislava
Austria Trend Hotel Bratislava, Vysoká 2A, Staré Mesto, 81106 Bratislava

Návštevní doba:
Pátek 16.3.2012, 10:00 – 18:00 hod.
Sobota 17.3.2012, 10:00 – 17:00 hod.
Vstup zdarma, bez registrace.

Kontakt:
Medzinárodné JOB DAYS LEKÁRSTVA A ZDRAVIA Slovensko
Agentura RTK international, organizátor
Tel.: +420-604 78 63 47,PR@agentura-rtk.cz , rtk@agentura-rtk.cz
 

TISKOVÁ KONFERENCE dne 14.4.2011

Rekordní počet vystavovatelů na 2. Mezinárodním job veletrhu Lékařství a zdraví v Praze- na veletrhu se ve dnech 20. a 21. 5. 2011 představí 49 nemocnic z Německa včetně těch největších.

Dne 14.4.2011 se v hotelu Maria Falkensteiner Praha u příležitosti konání 2. Mezinárodního Job veletrhu lékařství a zdraví konala tisková konference. Účast přijalo více než 16 novinářů, nechyběla i Česká televize 24. 

Diskuse se zúčastnili: generální manažer veletrhu pan Randolf T.Kunert, předsedkyně Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR paní Bc.Dagmar Žitníková, předseda LOK-SČL pan MUDr. Martin Engel a předseda OS Mladí lékaři pan MUDr. Martin Švestka. 

Pořadatelská Agentura RTK international zaznamenala ze strany vystavovatelů rekordní zájem. 

Mezi 49 špičkovými klinikami, které se přijedou do Prahy prezentovat, jsou i opravdoví giganti. Mezi takové patří i skupina ASKLEPIOS provozující 111 zdravotnických zařízení (z toho 71 nemocnic) s 36 000 zaměstnanci  a celkovým obratem 2,3 miliardy Euro, koncern Hélios vlastnící více než 60 klinik, společnost Rhön Klinikum, která provozuje pouze v samotném Sasku 6 nemocnic s celkovým obratem 2,55 miliardy Euro za rok 2010, a další velké renomované kliniky a svazy klinik. Příležitost oslovit a získat pro své kliniky lékaře a zdravotnický personál přímo na veletrhu si nenechají ujít ani ředitelé nemocnic a vedoucí personálních oddělení, kteří se  za tímto účelem do Prahy dostaví osobně. Odborní návštěvníci z řad lékařů a jiných zdravotnických profesí tak budou moci získat odpovědi na nejrůznější otázky přímo na veletrhu. Vzhledem k tomu, že drtivá většina subjektů zaměstnává ve svých řadách české lékaře a ostatní zdravotnický personál již nyní a tito zaměstnanci budou během veletrhu přítomni u stánků svých nemocnic, mohou se jejich čeští kolegové informovat na pracovní podmínky v německých nemocnicích i v českém jazyce.     

Za malou senzaci lze považovat skutečnost, že se konkurenci německých zdravotnických zařízení postaví i dvě nemocnice z České republiky  – Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. a  Nemocnice následné péče Svatá Anna, s.r.o. Na veletrhu se dále představí dva špičkové podniky z oblasti personálního poradenství. Jedná se o jednoho z největších poskytovatelů poradenských služeb pro lékaře a nemocnice, společnost Helmsauer Gruppe, která se na veletrhu bude prezentovat jak u svého výstavního stánku, tak i  v rámci odborných přednášek, a společnost Permedex Consulting GmbH, jenž se specializuje na zprostředkování pracovních pozic pro lékaře v hlavním pracovním poměru nejenom na území Německa, ale i  v ostatních zemích západní Evropy.   Díky současnému rekordnímu počtu vystavovatelů se 2. Mezinárodní job veletrh Lékařství a zdraví  v Praze pořádaný Agenturou RTK international řadí k největším a nejúspěšnějším akcím svého druhu ve střední a východní Evropě.


Blížící se druhý Mezinárodní Job veletrh lékařství a
zdraví v novém prostředí


Druhý Mezinárodní Job veletrh lékařství a zdraví zaznamenal ze strany zahraničních klinik a nemocnic rekordní zájem. Z kapacitních důvodů přesunula pořadatelská agentura RTK international květnový veletrh z původních prostor Slovanského domu do nového prostornějšího Kongresového centra U HÁJKŮ v ulici Na poříčí 42, Praha 1. Nové výstavní prostory jsou výhodně situované – v těsné blízkosti stanice metra B Florenc, autobusového nádraží Florenc a Masarykova nádraží. Zvláště mimopražští návštěvníci ocení i pohodlné parkování v podzemních garážích kongresového centra. Na veletrhu bude zastoupeno 45 klinik a nemocnic, což znamená o 13 více než v loňském roce. V nabídce převážně německých zdravotnických zařízení jsou volná pracovní místa pro lékaře, zdravotní sestry a pečovatelský personál. U zástupců jednotlivých klinik se zájemci mohou informovat o pracovních podmínkách. Oproti loňskému roku budou mít návštěvníci možnost informovat se i o pracovních příležitostech v celé Evropě.