Kontakty

Agentura RTK international
Zubrnická 845/3
190 00 Praha 9

PR@agentura-rtk.cz
Mobil:  +420-604 78 63 47

Cestování a turistika

IFA SCHÖNECK – novinky

11. rok spolupráce s IFA Schöneck

Úspěšné partnerství mezi prázdninovým střediskem IFA Hotel & Ferienpark Schöneck ve Vogtlandu a Agenturou RTK International bude pokračovat i v roce 2018. Oba subjekty tímto zahajují již 11. rok spolupráce na trhu v České republice. Aktuální přípravy se týkají účasti na nejdůležitějších veletrzích v České republice. Agentura RTK International se podílela na úspěšném vstoupení střediska IFA Hotel & Ferienpark Schöneck na český trh před 11. lety a od této doby jej v ČR zastupuje v oblasti marketingu, strategického směřování a komunikace. Vedení hotelu a rekreačního střediska IFA Schöneck se proto rozhodlo pověřit Agenturu RTK International, zastoupenou panem Randolfem T. Kunertem a paní Zlatou Staškovou, i v roce 2018 splněním všech úkolů, které vyplývají z funkce generálního  zastoupení  IFA Schönecku pro Českou republiku.
 

2014

Po úspěchu hotelu a rekreačního střediska IFA Schöneck na veletrhu For Kids v roce 2013 v Praze, se vedení rekreačního zařízení rozhodlo účastnit se tohoto veletrhu i v roce 2014. Organizací veletrhu For Kids 2014, stejně jako následným marketingem pověřil ředitel hotelu opětovně Agenturu RTK international, která již 7.rokem hotel a rekreační středisko na Českém trhu úspěšně zastupuje.

2014

Veletrh For Toys v roce 2013 v Praze skončil pro hotel a rekreační středisko taktéž velice úspěšně. Ředitel hotelu a rekreačního zařízení IFA Schöneck se z tohoto důvodu rozhodl, že rekreační zařízení se zúčastní veletrhu For Toys i v roce 2014. Organizací veletrhu For Toys 2014, stejně jako následným marketingem pověřil ředitel hotelu opětovně Agenturu RTK international, která již 7.rokem hotel a rekreační středisko na Českém trhu úspěšně zastupuje.

Hotel a rekreační středisko IFA Schöneck

Vážení hosté,

IFA Schöneck Vám přeje šťastný nový rok s mnoha krásnými prázdninovými zážitky! Těšit se můžete na skvělé novinky, které prázdniny v Hohen Reuth činí ještě atraktivnějšími.
Nová sportovní hala dle posledních trendů v rekreačním středisku nabízí alternativní možnost sportovního vyžití při špatném počasí nebo jako doplnění zimních sportů. Naleznete zde bungee trampolínu, elektrocars, skákací hrad anebo můžete vyzkoušet lukostřelbu.
Nová WLAN síť v IFA Schönecku Vám umožní bezstarostně brouzdat po internetu, stahovat
e-maily, chatovat nebo se dělit o prázdninové zážitky s ostatními a to v každém hotelovém pokoji.
Současně je v Hohen Reuth uváděna do provozu jedna z nejmodernějších půjčoven lyžařského vybavení. S pomocí počítačového systému a částečně poloautomaticky si zde můžete zapůjčit nebo koupit celé své zimní lyžařské vybavení a to od lyží až po helmu.
Lyžařská pernamentka je nyní čipová karta, která umožňuje ještě rychlejší pohyb mezi lyžařskými vleky. Nové parkoviště města Schöneck přímo u sjezdovek nabízí parkovací možnost pro 800 osobních vozů.

Trend sportovní hala:

indoor sportovní vyžití s bungee jumpingem, elektrocars, skákacím hradem a lukostřelbou > info
Trend sportovní hala v hotelu a rekreačním středisku IFA Schöneck byla otevřena v prosinci 2011 a nabízí hostům atrakce, jako jsou bungee trampolína, nesčetné elektrocars, skákací hrad a lukostřelba. Trend sportovní hala je indoor alternativou při špatném počasí v období od listopadu do dubna a doplněním zimního sportu na sjezdovkách.

Hala je otevřena od 10:00 hodin do 16:00 hodin. V listopadu a dubnu vždy v úterý a v sobotu, o prázdninách denně. Využívání sportovního nářadí podléhá poplatku.