Kontakty

Agentura RTK international
Zubrnická 845/3
190 00 Praha 9

PR@agentura-rtk.cz
Mobil:  +420-604 78 63 47

Aktuální informace

7. Mezinárodní JOB DAYS lékařství a zdraví a 1. Mezinárodní JOB DAYS pro zdravotnický a pečovatelský personál ve dnech 27. -28. 11. 2015 v Praze

 

Přípravy pro 7. Mezinárodní JOB DAYS  lékařství a zdraví a 1. Mezinárodní JOB DAYS pro zdravotnický a pečovatelský personál, které se uskuteční ve dnech 27. -28. 11. 2015, jsou již téměř u konce.

Těchto akcí se zúčastní celkově 30 německých TOP nemocnic a zdravotnických zařízení, z toho 24 subjektů se bude prezentovat již posedmé. Vzhledem k tomu, že budou zastoupeny i nemocnice a subjekty, pod které spadají další interní kliniky, budou si zájemci o práci v Německu moci vybírat z více než 50 klinik. Zúčastněné nemocnice a kliniky pochází ze všech německých regionů a také z Rakouska.

Pořadatel akce, renomovaná pražská Agentura RTK International, která tyto job veletrhy zajišťuje již sedmým rokem, opětovně počítá s účastí až 900 odborných návštěvníků z řad lékařů, lékařek a studentů napříč celým spektrem lékařských specializací. V minulých letech se zúčastněným nemocnicím podařilo zaplnit většinu nabízených pozic. K úspěšné realizaci veletrhu zcela jistě přispěla i vysoká kvalita návštěvníků veletrhu, kteří často disponovali znalostmi němčiny na úrovni B2 a C1.

V letošním roce se v Praze poprvé představí i rakouské nemocnice. Vzhledem k silně zvýšenému počtu návštěvníků z řad kvalifikovaného zdravotnického a pečovatelského personálu během posledních JOB DAYS  lékařství a zdraví v listopadu 2014 se v Praze poprvé uskuteční i 1. Mezinárodní JOB DAYS pro zdravotnický a pečovatelský personál.

Stejně tak již byly zahájeny přípravy na 5. Mezinárodní JOB DAYS 2016 v Bratislavě na Slovensku, které se uskuteční ve dnech 11.-12.3.2016. Na tuto akci zbývá pro vystavovatele z řad nemocnic a klinik pouze několik posledních míst. Dále je již naplánován termín pro konání 8. Mezinárodních JOB DAYS  lékařství a zdraví a 2. Mezinárodních JOB DAYS pro zdravotnický a pečovatelský personál, které proběhnou ve dnech 21.-22.10.2016. Pořadatel těchto akcí, renomovaná Agentura RTK International, se může pochlubit již 23 závaznými přihláškami, které obdržela od německých TOP klinik a zdravotnických zařízení.

O skutečnosti, že tyto akce se svým provedením řadí k těm nejúspěšnějším job veletrhům, svědčí více než 20 vynikajících referencí, které Agentura RTK International obdržela od zúčastněných nemocnic, jejich personálního vedení a vedoucích lékařů.

Kontakt: rtk@agentura-rtk.cz